top of page
Manuály
obch. podmínky

NÁVODY K POUŽITÍ

Uživatelský manuál - EIO

Uživatelský manuál - Jogger

Uživatelský manuál - Sitter

Uživatelský manuál - Recaro 

Uživatelský manuál - Kidsflex

Uživatelský manuál - Hercules

Uživatelský manuál - Kangoo

Uživatelská manuál - Speciální odrážedlo

Video manuály a návody k použití - Rehabiflexx YouTube kanál

Kompletní video manuály - Hercules

Bezpečnostní upozornění VIDEO - používání speciálních zádržných systémů

PLATEBNÍ A DODACÍ PODMÍNKY

PLATEBNÍ PODMÍNKY      
100% zálohová platba. Vyžadujeme uhrazení zálohové platby v plné výši oproti vystavení zálohové faktury. Ostrou fakturu čili daňový doklad (kupní smlouvu) budeme vystavovat v rozmezí 1-10 týdnů od uhrazení této platby.

DODACÍ ČAS   
1 - 10 týdnů v rámci České a Slovenské republiky. Dodací čas se může lišit, toto je pouze orientační hodnota. V období státních svátků, vánoc, ostatních svátků nebo firemní dovolené není možné zadávat dopravu, odesílat zboží a komunikace s naší společností je omezena. ​

V případě, že požadujete bližší informace neváhejte nás kontaktovat, nicméně přesnější informace jsme schopni Vám poskytnout až 1 - 2 týdny od uhrazení vaší platby, v okamžiku, kdy je vaše zakázka přiřazena do výrobního a přepravního plánu.

PLATNOST CENOVÝCH NABÍDEK

Cenová nabídka je platná po dobu uvedenou na cenové nabídce. V případě, že vyjde v platnost nový ceník, zejména na přelomu roku, je třeba se ve vlastním zájmu informovat o platnosti cenové nabídky.

DOPRAVA      
Zboží bude zabaleno a odesláno vždy až po připsání platby v plné výši na náš účet. Společnost Rehabiflexx standardně doručuje zboží dopravcem (DPD, GLS apod.). V případě, že si přejete produkt doručit osobně zkompletovaný objednejte si placenou službu - osobní předání a kompletace, jejíž cena je na vyžádání.

ÚPRAVA OBSAHU 

Společnost Holly Garden s.r.o. (Rehabiflexx) si bere právo dělat změny a úpravy obsahu webových stránek, cenových nabídek a ceníků.

DOKUMENTY SPOLEČNOSTI

Záruční podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

GDPR

Podmínky používání webových stránek

PODMÍNKY 30-ti DENNÍ ZKOUŠKY SPECIÁLNÍ MATRACE

POSTUP

Zaplatíte nám zálohu a my zašleme dopravcem matraci na vaší adresu. K dispozici je rozměr 90 x 200 cm.

ROZHODNETE SE ZDA-LI VÁM VYHOVUJE

  1. Pokud vám nevyhovuje, zašlete jí dopravcem zpět a my vám vrátíme celou částku zpět na váš účet do 10 pracovních dnů od obdržení matrace.

  2. Pokud vám matrace vyhovuje, zašlete jí zpět dopravcem. Po obdržení matrace vám objednáme matraci novou dle dodacích podmínek u nás na webu.

DOPRAVA
Cena dopravy k zákazníkovi a zpět se kalkuluje na základě vzdálenosti od naší provozovny. Obecně platí, že cena se liší při doručení před první dveře (na ulici) či při doručení za druhé domovní dveře. Matraci je možné bezplatně vyzvednout i vrátit na adrese naší provozovny.

 

PODMÍNKY VRÁCENÍ MATACE

Podmínkou navrácení matrace je vypraný inkontinenční potah matrace v pračce.
Nevypraný potah je zpoplatněn částkou 1 990 Kč.

V případě, že matraci nevrátíte do 37 dnů ode dne doručení na vaší adresu (jedná se o počáteční den 30-ti denní zkoušky) zpět do naší provozovny (adresa zde na webu v patičce), vaše záloha propadá v plné výši.

V případě, že matraci vrátíte nenávratně poničenou, vaše záloha propadá v plné výši.

​​

SLUŽBY

  • Prezentace našich produktů je zdarma po celé České republice pokud není stanoveno jinak u určitých produktů.

  • Poradenství v oblasti financování zdravotnických prostředků.

  • Doprava dopravcem k zákazníkovi - standartní způsob doručení.

  • Osobní předání a kompletace produktu - tuto placenou službu je třeba objednat před objednáním zboží jinak bude vaše zboží dodáno dopravcem (v případě osobní prezentace je třeba službu rovnou domluvit s naším obchodním zástupcem). Cena na vyžádání.

30-ti denní zk.
služby
bottom of page