JAK NAKUPOVAT

Zjistěte si informace na webu. V případě, že žádáte o osobní prezentaci kontaktujte nás.
 

Jakmile vybereme správný produkt, pošleme vám nabídku či výzvu k platbě (zálohovou fakturu). Zde prosím pozor, daňový doklad tzn. fakturu vystavujeme vždy až po připsání platby na náš účet. Jinou možnost nenabízíme. Je třeba počítat s cenou dopravy, která činí od 490 do 3 990 Kč za kus kdekoliv po České a Slovenské republice. Výše ceny dopravy záleží na počtu kusů a váze. V případě vrácení produktu v rámci 14-denní lhůty, po objednání produktu bez předchozí prezentace, není možné refundovat náklady za doručení produktu.

V případě nákupu speciálního zádržného systému pomocí příspěvku z úřadu práce platí stejné pravidlo, autosedačku zadáváme do výroby až po připsání platby v plné výši na náš účet.

Po obdržení platby je produkt doručen v termínu 2 - 8 týdnů na vaší adresu. Musíte ale počítat s tím, že produkt může být v kontejneru na moři, ve výrobě nebo se může vyskytnout jiná komplikace. Přesnější odhad termínu dopravy lze stanovit vždy až po obdržení platby.

 

Mějte prosím na paměti, že váš produkt je vždy odesílán napřímo od našeho dodavatele přepravní společností na vaší adresu. Není v našich možnostech vám ho dovézt osobně, nainstalovat ani vám jej předat u nás v provozovně.
 

Reklamace na poničení produktu dopravcem, musí být podána nejpozději do 24 hodin od převzetí produktu. Jakmile vám dopravce produkt doručí, produkt vybalte, zkontrolujte a pošlete nám fotku. V případě, že něco chybí kontaktujte nás.

 

Kontaktujte nás v případě, že vám produkt nepřišel do 4 týdnů od odeslání platby. Předem děkujeme.

 

Pro jakékoliv dotazy ohledně obchodních podmínek navštivte naše webové stránky www.rehabiflexx.com.