JAK NAKUPOVAT

Zjistěte si informace na webu. V případě, že žádáte o osobní prezentaci kontaktujte nás.
 

Jakmile vybereme správný produkt, pošleme vám nabídku či výzvu k platbě (zálohovou fakturu). Zde prosím pozor, daňový doklad tzn. fakturu vystavujeme vždy až po připsání platby na náš účet. Jinou možnost nenabízíme. Je třeba počítat s cenou dopravy, která činí od 490 do 3 990 Kč za kus kdekoliv po České a Slovenské republice. Výše ceny dopravy záleží na počtu kusů a váze. V případě vrácení produktu v rámci 14-denní lhůty, po objednání produktu bez předchozí prezentace, není možné refundovat náklady za doručení produktu.

Po obdržení platby je produkt doručen v termínu 2 - 8 týdnů na vaší adresu. Ve většině případů je to 2 - 4 týdny, musíte ale počítat s tím, že produkt může být v kontejneru na moři, ve výrobě nebo se může vyskytnout jiná komplikace. Přesnější odhad termínu dopravy lze stanovit až po obdržení platby.

 

Mějte prosím na paměti, že váš produkt je vždy odesílán napřímo od našeho dodavatele přepravní společností na vaší adresu. Není v našich možnostech vám ho dovézt osobně, nainstalovat ani vám jej předat u nás v provozovně.
 

Reklamace na poničení produktu dopravcem, musí být podána nejpozději do 24 hodin od převzetí produktu. Jakmile vám dopravce produkt doručí, produkt vybalte, zkontrolujte a pošlete nám fotku. V případě, že něco chybí nás kontaktujte.

 

Kontaktujte nás v případě, že vám produkt nepřišel během do 3 týdnů od odeslání platby. Někdy se stane, že dopravce vás nemůže najít a produkt je doručen do depa v okolí vašeho bydliště.

 

Pro jakékoliv dotazy ohledně obchodních podmínek navštivte naše webové stránky www.rehabiflexx.com.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

PROVOZOVNA, DORUČOVACÍ ADRESA

Rehabiflexx - Petr Junek
U Hostavického potoka 787/37
19800 Praha 14 - Hostavice
Česká republika

+420 773 033 101

FAKTURAČNÍ ÚDAJE A SÍDLO

Holly Garden s.r.o.
Winklerova 1668/2
10700 Praha 10
Česká republika
C 334698 vedená u Městského soudu v Praze
IČ: 09373331

DIČ: CZ09373331

©2019 Rehabiflexx