top of page
služby
Manuály
obch. podmínky

SLUŽBY

  • Prezentace a zaškolení - většinu našich produktů prezentujeme zcela zdarma po celé České republice, nicméně u jistých produktů je třeba se předem informovat o podmínkách prezentace u našeho zástupce.

  • Kompletace a osobní předání po celé po celé České republice.

  • Poradenství v oblasti financování zdravotnických prostředků.

  • Doprava dopravcem k zákazníkovi.

  • Servis zdravotnických pomůcek.

  • Zákaznický a poprodejní servis.

NÁVODY K POUŽITÍ

UŽIVATELSKÉ MANUÁLY

Uživatelský manuál - EIO

Uživatelský manuál - Jogger

Uživatelský manuál - Sitter

Uživatelský manuál - Recaro 

Uživatelský manuál - Kidsflex

Uživatelský manuál - Hercules

Uživatelský manuál - speciální matrace 

Uživatelský manuál - Kangoo

Uživatelská manuál - speciální odrážedlo

VIDEO NÁVODY A PREZENTACE

Video manuály a návody k použití - Rehabiflexx YouTube kanál. Doporučujeme si tento kanál projít pokud chcete lépe porozumět našim produktům.
 

Kompletní video manuály speciálního zádržného systému Hercules - Video návody k instalaci všech doplňků. Pokud si nevíte rady jak správně pracovat s autosedačkou Hercules projděte si tento seznam videí.
 

Bezpečnostní upozornění speciální zádržné systémy - Doporučujeme projít toto video, abyste lépe porozuměli bezpečnostním prvkům a bezpečnosti celkově ohledně používání speciálních zádržných systémů.

DOKUMENTY SPOLEČNOSTI

Záruční podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

GDPR

Podmínky používání webových stránek

PLATEBNÍ A DODACÍ PODMÍNKY

PLATEBNÍ PODMÍNKY      
100% zálohová platba. Vyžadujeme uhrazení zálohové platby v plné výši oproti vystavení zálohové faktury. Fakturu čili daňový doklad (kupní smlouvu) budeme vystavovat maximálně do 10 týdnů od uhrazení této této platby. Fakturu standardně vystavujeme a zasíláme emailem v den kdy expedujeme vaše zboží. Uhrazením zálohové platby akceptujete naše obchodní, platební a dodací podmínky, tak jak je stanoveno na našich webových stránkách.

PLATNOST CENOVÝCH NABÍDEK

Cenová nabídka je platná po dobu uvedenou na cenové nabídce. V případě, že vyjde v platnost nový ceník, zejména na přelomu roku, je třeba se ve vlastním zájmu informovat o platnosti cenové nabídky.

Upozornění:
Vážený zákazníku zkontrolujte si prosím, že nabídka obsahuje všechno příslušenství, doplňky a nic nechybí. Na pozdější reklamace bohužel nemůžeme brát zřetel. 

DOPRAVA      
Zboží bude zabaleno a odesláno vždy až po připsání platby v plné výši na náš účet. Společnost Rehabiflexx využívá k doručení produktů zákazníkovi dopravce, avšak jsme schopni váš produkt předat osobně zkompletovaný v místě vašeho bydliště. Potřebujete tento způsob dopravy? Kontaktujte nás!

VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU DO 14 DNŮ

V případě, že kupujete zboží, bez předchozí prezentace je možné uplatnit právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od data doručení produktu na vaší adresu. Na toto právo nemáte nárok v případě, že si pořizujete speciální zádržný systém či komplexnější produkt, jelikož se jedná o dodávku zboží vyrobeného podle požadavků spotřebitele nebo přizpůsobeného jeho osobním potřebám. V případě, že  si u nás pořizujete nějaké zboží, informujte se nejdříve u našeho zástupce o který typ se jedná. Tuto informaci je třeba zjistit před uhrazením výzvy k platbě.
Dodavatel je při zrušení objednávky ze strany zákazníka oprávněn účtovat smluvní pokutu ve výši 5 - 15% z celkové ceny produktu. Zákazník má právo při nedodržení termínu dodání produktu dodavatelem či nedokončení díla v rámci termínu stanoveného dodacím časem obdržet penále ve výši 0,5 promile z ceny díla bez DPH za každý den prodlení. 


V případě, že kupujete zboží a využíváte naší službu osobní prezentace, není možné uplatnit právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od data uhrazení platby produktu, jelikož jste měli možnost si zboží osobně vyzkoušet a produkt znáte nebo se jedná o dodávku zboží vyrobeného podle požadavků spotřebitele nebo přizpůsobeného jeho osobním potřebám. Uhrazením platby bere zákazník na vědomí, že objednávku není možné zrušit a žádat o vrácení peněz v plné výši. Dodavatel je při zrušení objednávky ze strany zákazníka oprávněn účtovat smluvní pokutu ve výši 5 - 15% z celkové ceny produktu. 
Zákazník má právo při nedodržení termínu dodání produktu dodavatelem či nedokončení díla v rámci termínu stanoveného dodacím časem obdržet penále ve výši 0,5 promile z ceny díla bez DPH za každý den prodlení.

DODACÍ ČAS   
Maximálně 10 týdnů v rámci České a Slovenské republiky. Doba dodání začíná běžet od data obdržení vaší platby na náš účet. Pokud požadujete přesnější informace ohledně datumu doručení vaší zásilky, tuto informaci jsme schopni vám poskytnout zhruba jeden až dva týdny od datumu uhrazení vaší platby, v okamžiku, kdy je vaše zakázka přiřazena do výrobního a přepravního plánu.
V období státních svátků, vánoc, ostatních svátků nebo v termínu dovolených mějte prosím strpení a věřte, že děláme vše proto, abychom vám vyhověli a dodali zboží v nejkratším možném termínu.

ÚPRAVA OBSAHU 

Společnost Holly Garden s.r.o. (Rehabiflexx) si bere právo dělat změny a úpravy obsahu webových stránek, cenových nabídek a ceníků.

bottom of page