top of page

PLATEBNÍ A DODACÍ PODMÍNKY

 

DOKUMENTY SPOLEČNOSTI


GDPR
Záruční podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Podmínky používání webových stránek

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Reklamační protokol

Zaměřovací protokol (třeba vyplnit pokud nakupujete zboží bez předchozí prezentace a zaškolení)

Čestné prohlášení - zaškolení, kompletace a instalace svépomocí (třeba vyplnit pokud nakupujete bez předchozí prezentace a zaškolení)

Předávací protokol

PLATEBNÍ PODMÍNKY


100% zálohová platba. Vyžadujeme uhrazení zálohové platby v plné výši oproti vystavení zálohové faktury. Fakturu čili daňový doklad (kupní smlouvu) budeme vystavovat maximálně do 10 týdnů od uhrazení této této platby. Fakturu standardně vystavujeme a zasíláme emailem v den kdy expedujeme vaše zboží. Uhrazením zálohové platby akceptujete naše obchodní, platební a dodací podmínky, tak jak je stanoveno na našich webových stránkách.

PLATNOST CENOVÝCH NABÍDEK

 

Cenová nabídka je platná po dobu uvedenou na cenové nabídce. V případě, že vyjde v platnost nový ceník, zejména na přelomu roku, je třeba se ve vlastním zájmu informovat o platnosti cenové nabídky.

Upozornění:
Vážený zákazníku zkontrolujte si prosím, že nabídka obsahuje všechno příslušenství, doplňky a nic nechybí. Na pozdější reklamace bohužel nemůžeme brát zřetel. Omlouváme se, ale dodat produkty zdarma neumíme.

DOPRAVA

Zboží bude zabaleno a odesláno vždy až po připsání platby v plné výši na náš účet. Společnost Rehabiflexx využívá k doručení produktů zákazníkovi dopravce, avšak jsme schopni váš produkt předat osobně zkompletovaný v místě vašeho bydliště.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU DO 14 DNŮ


V případě, že kupujete zboží, bez předchozí prezentace formou e-shopu je možné uplatnit právo, na určité zboží, vrátit ho bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od data doručení. Zboží musí být vráceno v originálním balení, nesmí být poškozené a z hygienických důvodů ani špinavé. 

 

Jedná se o tyto produkty:

  • speciální odrážedlo Sollso oranžové barvy

  • speciální matrace rozměr 90 x 200 cm

  • koupací lehátko Simplex

  • speciální stůl - mobile activity tray

Ostatní produkty jsou považovány za zboží vyrobené na zakázku podle požadavků spotřebitele nebo přizpůsobeného jeho osobním potřebám, řídí se tedy podmínkami smlouvy o dílo, a možnost vrácení bez udání důvodu do 14 dnů je možné pouze po předchozí domluvě. Toto se vztahuje taktéž na nákup, náhradních dílů, doplňků či součástí k těmto produktům - není možné je vrátit bez udání důvodu. Nebojte se ale zeptat, jsme otevřeni se dohodnout, avšak chápejte také nás, je pro nás ekonomicky nevýhodné skladovat části a doplňky, které jsou téměř neprodejné.

 

Než si u nás pořídíte nějaké zboží, informujte se, zda-li se na něj vztahuje možnost vrácení zboží bez udání důvodu, před uhrazením výzvy k platbě. Uhrazením zálohové platby akceptujete naše obchodní, platební a dodací podmínky, tak jak je stanoveno na našich webových stránkách. Podmínky smlouvy o dílo podrobně zde.

 

NÁKUP ZBOŽÍ POMOCÍ SLUŽBY PREZENTACE A ZAŠKOLENÍ
 

V případě, že kupujete zboží a využíváte naší službu osobní prezentace a zaškolení, není možné uplatnit právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od data uhrazení platby produktu, jelikož jste měli možnost si zboží osobně vyzkoušet, produkt znáte a řídí se tedy podmínkami smlouvy o dílo. Toto se vztahuje taktéž na nákup, náhradních dílů, doplňků či součástí k těmto produktům.

Uhrazením zálohové platby bere zákazník na vědomí, že objednávku není možné zrušit a žádat o vrácení peněz v plné výši a zároveň akceptuje naše obchodní, platební a dodací podmínky, tak jak je stanoveno na našich webových stránkách. Podmínky smlouvy o dílo podrobně zde.

DODACÍ ČAS

Maximálně 10 týdnů v rámci České a Slovenské republiky. Doba dodání začíná běžet od data obdržení vaší platby na náš účet. Pokud požadujete přesnější informace ohledně datumu doručení vaší zásilky, tuto informaci jsme schopni vám poskytnout zhruba jeden až dva týdny od datumu uhrazení vaší platby, v okamžiku, kdy je vaše zakázka přiřazena do výrobního a přepravního plánu.

V období státních svátků, vánoc, ostatních svátků nebo v termínu dovolených mějte prosím strpení a věřte, že děláme vše proto, abychom vám vyhověli a dodali zboží v nejkratším možném termínu.

ÚPRAVA OBSAHU


Společnost Holly Garden s.r.o. (Rehabiflexx) si bere právo dělat změny a úpravy obsahu webových stránek, cenových nabídek a ceníků.

bottom of page