top of page

PRŮVODCE NAKUPOVÁNÍM

VÝBĚR PRODUKTU


C
je třeba zohlednit? 

 • Výška uživatele

 • Maximální nosnost produktu - např. do kočárku s nosností 30 Kg nemůžete dát dítě, které váží 40 kg

 • Vhodnou velikost či variantu produktu - např. naše sedací ortéza Sitter má 5 velikostí 2 varianty se sedací základnou

 • Doplňky produktu a zdravotní doplňky (košík pod sedačku, fusak nebo peloty, abdukci, podnožku apod.)

TIP:

Počítejte vždy s vhodnou maximální výškou vybraného produktu, aby Vám dítě z pomůcky rychle nevyrostlo. Přemýšlejte ekonomicky, koupíte-li malou pomůcku, musíte počítat s tím, že za rok či dva budete muset pořizovat novou. 

Pokud si nepořizujete pomůcku z vlastních zdrojů, je lepší si pořídit všechny produktové doplňky a zdravotní doplňky najednou. Přemýšlejte co může Vaše dítě potřebovat za rok či dva v závislosti na jeho velikosti i zdravotním stavu. Pořizování doplňků dodatečně se může prodražit.

 

ZAŠLETE NÁM POPTÁVKU PŘES POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ 

​Zde si můžete vybrat z následujících možností:

 • Zamluvit si prezentaci

 • Poslat cenovou nabídku

 • Koupit produkt 

PREZENTACE

Prezentace a zaškolení provádíme zdarma po celé ČR. Dělat prezentace je naše práce, takže se nebojte zeptat.

Zástupce naší společnosti přijede do místa Vašeho bydliště nebo na místo, které si předem dohodnete, zaměří potenciálního uživatele, daný produkt Vám vysvětlí, a udělá si položkový 

seznam potřebný k vytvoření cenové nabídky.

Pokud nepotřebujete prezentaci, můžete si projít návody a video návody, dítě zaměřit, zaslat nám seznam doplňků a my Vám vytvoříme cenovou nabídku.


CENOVÁ NABÍDKA

Cenovou nabídku vytvoříme na základě zaměření a položkového seznamu, který získáme od našeho obchodního zástupce či od Vás (v případě, že kupujete produkt bez prezentace).

Cenovou nabídku zašleme na Váš email v řádu několika dnů od prezentace. Mějte s námi prosím strpení, někdy to nejsme schopni udělat hned druhý den, protože náš obchodní zástupce musí dokončit obchodní cestu, která může trvat několik dnů nebo jsme zavaleni prací, ale nebojte myslíme na Vás a děláme vše, aby to bylo co nejrychleji. 

TIP:

Nemusíte mít obavy, nabídku posíláme vždy včetně všech potřebných dokumentů: prohlášení o shodě, homologace, atesty apod. Máme zkušenosti a víme co je zapotřebí.

KOUPIT PRODUKT

 • Jakmile se rozhodnete koupit produkt, oznámíte nám to telefonicky, emailem či přes whatsapp.

 • Nejdříve vystavíme zálohovou fakturu - tj. výzva k platbě.

 • Potom co jí uhradíte, zadáme u dodavatele výrobu Vašeho produktu.

 • Dodací čas je 1-8 týdnů, maximálně 12 týdnů - děláme vše proto, aby to bylo co nejdříve, někdy to zvládneme i během 2-3 týdnů, záleží na momentální situaci. 

 • V okamžiku, kdy je produkt doručen na adresu naší provozovny, kontaktujeme Vás a domluvíme si termín předání produktu.

 

TIP:

Pokud požadujete přesnější informace ohledně datumu doručení vaší zásilky do naší provozovny v Praze kontaktujte nás zhruba 1-2 týdny od datumu uhrazení platby, protože vaše zakázka byla již přiřazena do výrobního a přepravního plánu, takže Vám můžeme dát přesnější informace.

DOPRAVA

te na výběr tři možnosti:

 

 • Osobní předání a kompletace - to znamená, že zástupce naší společnosti za Vám přijede a produkt Vám předá osobně. Pokud potřebujte tento způsob dopravy, uvědomte nás prosím před vytvořením cenové nabídky.

 • Zaslání dopravcem - to znamená, že využíváme k dopravě standartního dopravce (DPD, PPL, DHL apod.), což trvá obvykle do 48 hodin ode dne odeslání z naší provozovny v Praze. Náš zástupce Vás bude vždy telefonicky kontaktovat než zásilku odešle, nemusíte mít obavy.

 • Osobní předání na adrese naší provozovny - to znamená, že produkt si můžete vyzvednout na adrese naší provozovny. 

FAKTURA

Fakturu, daňový doklad nebo-li kupní smlouvu (všechny názvy myslí to samé) vystavíme v den odeslání Vašeho produktu z naší provozovny a zašleme ji na Váš email.

PLATEBNÍ A DODACÍ PODMÍNKY

Pro více informací navštivte naší sekci platební a dodací podmínky.

bottom of page