top of page

NOVINKY

28.2.2023

Od 1.4. budeme mít k dispozici Hercules velikost L (110 - 165 cm), která svojí funkčností a novými doplňky (mimo jiné nový podhlavník v podobě hlavových pelotů, rostoucí záda, která umožní v některých případech používat sedačku až 7 let, zúžení sedu v oblasti stehen atd..) nabízí nové možnosti. 

14.2.2023

Rozhodli jsme se výrazně zlevnit ceny našich produktů - Jogger (Ortho), EIO (Ortho), Sitter (Flexi, Mobile), Liner, speciální matrace a speciální odrážedlo. 
 

10.2.2023

Zlepšujeme služby zákazníkům - díky zpětné vazbě, kterou jsme získali od našich spotřebitelů se můžeme neustále posouvat dopředu. Nehodláme usnout na vavřínech a snažíme se zlepšovat naše služby. Děkujeme za Vaše připomínky, velice si jich vážíme. 


1.2.2023

Věděli jste, že nabízíme dopravu formou osobního předání a kompletace u speciálních zádržných systémů a komplexnějších produktů? V případě, že chcete využít tento způsob dopravy, informujte se u našeho zástupce. 

Věděli jste, že pokud si přejete doručit zboží dopravcem, objednáváme finální dopravu z naší provozovny v Praze na danou adresu až po dohodě s Vámi?

 

Podrobné podmínky naleznete tohoto způsobu dopravy naleznete v sekci platební a dodací podmínky.

bottom of page